Planai ir kainos

UAB „ENERTY” –  didžiausias privataus užsienio kapitalo nepriklausomas elektros energijos tiekėjas Lietuvoje, veikiantis jau šešerius metus. 2013-aisiais paaugome trigubai, o šiuo metu aptarnaujame per 600 verslo klientų, tarp kurių – didžiausios Lietuvos ir užsienio bendrovės.

Mes Jums siūlome:

  • Profesionalumą – personalo patirtį elektros energetikos srityje ir elektros prekybos išmanymą.
  • Konkurencingas elektros kainas, nes esame vienas iš pirmaujančių nepriklausomų mažmeninės elektros energijos tiekėjų Lietuvoje.
  • Papildomas kartu su elektros energijos tiekimu teikiamas paslaugas:
    • išsamią kliento elektros energijos vartojimo analizę;
    • kaštų už elektros energiją optimizavimo būdus;
    • profesionalias konsultacijas elektros energijos ūkio klausimais.

 

Elektros energijos tiekimo kainos priklauso nuo Jūsų įmonės veiklos pobūdžio ir elektros energijos vartojimo grafiko.

FIKSUOTA KAINA
Planas skirtas norintiems kainos stabilumo, planuojantiems savo biudžetą ir norintiems žinoti tikslią suvartotos elektros kainą. Tai galimybė susitarti dėl fiksuotos kainos, kuri išliks tokia pati visą sutartą laikotarpį.
RINKOS KAINA
Planas suteikia galimybę pirkti elektros energiją elektros biržoje. Elektros kaina šiame plane susideda iš kintamo tarifo, kurį lemia elektros kaina Nord Pool biržoje, ir fiksuoto mokesčio (tiekėjo maržos).
ŽALIOJI ELEKTROS ENERGIJA
Žalioji elektros energija 100 proc. yra pagaminta iš atsinaujinančių energijos išteklių (AEI). Klientai, pasirinkę sudaryti žaliosios energijos pirkimo sutartis, gauna sertifikatus, patvirtinančius, kad jiems patiekiama elektros energija yra pagaminta iš AEI. Šis planas aktualiausias įmonėms, kurioms socialinė atsakomybė yra prioritetinis klausimas. Klientai, vartodami žaliąją elektrą, išreiškia atsakingą požiūrį į ekologines problemas bei prisideda prie ribotų ir nuolat senkančių Žemės išteklių tausojimo. Sudarius sutartį, suteikiama galimybė reklaminėse ir įvaizdinėse kampanijose naudoti žaliosios elektros logotipą.